Listopad 19, 2017, 08:51:46 amNajnowszy użytkownik: J4rosz

Autor Wątek: Okres Rekrutacyjny  (Przeczytany 466 razy)

Modry

  • Sztab COSA.
  • *
  • Wiadomości: 605
Okres Rekrutacyjny
« dnia: Lipiec 04, 2016, 07:48:36 pm »
Cytat: Modry
Okres Rekrutacyjny jest to zaplanowany ciąg szkoleń i treningów przygotowanych indywidualnie dla danego Rekruta COSA. System szkolenia jest zbudowany w taki sposób, aby każdy, nawet osoby zaczynające swoją przygodę z ArmA III, były wstanie go przejść i rozpocząć z nami nową przygodę dołączając do grupy COSA. Okres Rekrutacyjny trwa 2 miesiące.

Wyszczególnia się:

I) Rozmowa Wstępna
II) Szkolenie Bazowe
III) Indywidualne Szkolenie Praktyczne
IV) Trening Podstawowy
V) Treningi PraktyczneAdI)
Rozmowa Wstępna ma na celu: poznanie Rekruta, przedstawienie grupy oraz podstawowych zasad/ obowiązków obowiązujących w grupie COSA. Prowadzone przez Sztabowca.

AdII)
Osoba ubiegającą się o dołączenie do grupy musi najpierw odbyć Szkolenie Bazowe, które jest pierwszym szkoleniem dla nowego Rekruta. Szkolenie prowadzone jest przez Kwatermistrza w celu przygotowania Rekruta pod względem teoretycznym i technicznym do dalszych części Okresu Rekrutacyjnego. Terminy szkoleń są ustalane bezpośrednio z Rekrutem na dogodny dla obu stron termin. Szkolenie Bazowe odbywa się raz na tydzień.

AdIII)
Kolejnym etapem Okresu Rekrutacyjnego jest Indywidualne Szkolenie Praktyczne, które jest prowadzone bezpośrednio przez Opiekuna w celu sprawdzenia umiejętności i rozwiązaniu podstawowych problemów związanych z Arma III.

AdIV)
Trening Podstawowy - pierwszy trening dla nowego Rekruta, który ma na celu przedstawienie w jaki sposób są prowadzone rozgrywki COSA i na czym one polegają oraz przygotowanie pod względem teoretycznym i praktycznym z podstawowych umiejętności wymaganych od Rekruta COSA. Trening Podstawowy prowadzony jest przez Kwatermistrza., termin ustalany bezpośrednio z Rekrutem. Trening Podstawowy odbywa się raz na tydzień.

AdV)
Treningi Praktyczne są to wszystkie: Treningi z Opiekunem, Treningi Sobotnie, Misje Piątkowe oraz inne spotkania w tygodniu.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2016, 10:43:13 pm wysłana przez Modry »