Wrzesień 23, 2017, 03:42:04 pmNajnowszy użytkownik: DenySon

Autor Wątek: Podanie Kryng3r  (Przeczytany 852 razy)

Krynger

• Nowy
Podanie Kryng3r
« dnia: Grudzień 04, 2015, 05:23:11 pm »
Imię:
Krzysztof

Data urodzenia/wiek:
10.02.2000, lat 15

Skąd dowiedziałeś się o grupie COSA?:
Liczne Join Ops'y oraz Facebook.

Osoba polecająca:
Knifcio

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?
Od lat marzę o ścisłej wirtualnej współpracy (za pośrednictwem Army) w ramach jednostek specjalnych. Moją taktyczną wiedzę chciałbym w końcu wykorzystać na polu walki. Wykonać zadania, których nikt inny nie jest w stanie się podjąć. Chcę stworzyć nierozłączne więzy z kompanami, którym będę musiał zaufać bez wyjątku.

Doświadczenie w serii OFP/ArmA:
Z Armą mam styczność już od premiery pierwszej części. Sytuacja jest analogiczna, jeśli chodzi o OFP. W Armę 3 gram już 7 marca 2014 roku i mam ponad 500 przegranych godzin.

Inne klany/grupy w których grałeś:
4. Dywizja Szybkiego Reagowania, wcześniej PURE Clan.

O sobie słów kilka:
Mam niecałe 16 lat. Interesuję się informatyką, militariami oraz ASG. W przyszłości planuję zatrudnić się w wojsku po poprzednim ukończeniu Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Lubię porozmawiać i pożartować. Uwielbiam wojskowy klimat i umiem się do niego dostosować. Słucham poleceń i rozkazów, a w razie konieczności służę pomocną dłonią.

Potwierdzam, że zapoznałem się z TYM tematem, oraz akceptuje ZASADY panujące podczas wspólnych gier w grupie COSA.

Za poleceniem Modrego składam podanie rekrutacyjne.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2015, 06:21:27 pm wysłana przez Modry »
"W szkole są dwa najważniejsze przedmioty: przysposobienie obronne, żeby wiedzieć, jak strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo." ~Michaił Dielagin, rosyjski ekonomista i publicysta

Modry

• Sztab COSA.
  • *
Odp: Podanie Kryng3r
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2015, 06:18:19 pm »
Witaj Kryng3r!

Na początku powinieneś pobrać nasze addony, repozytorium ArmA3 znajdziesz tutaj.

W między czasie zapoznaj się z tymi tematami, są one bardzo ważne i ułatwią Ci dostosowanie się do zasad panujących w grupie oraz stylu gry jaki preferujemy.

Kiedy będziesz gotowy do gry, czyli pobierzesz wszystkie addony z repozytorium, daj znać w tym temacie lub wysyłając PW, do któregoś Sztabowca lub Kwatermistrza, którzy umówią się z Tobą na trening podstawowy i wprowadzą w szczegóły, abyś mógł zacząć z nami grać.

W razie wątpliwości pomocą służy Sztab oraz inni gracze. Do usłyszenia na TSie!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2015, 09:03:12 pm wysłana przez Modry »

Modry

• Sztab COSA.
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2015, 10:21:05 pm »
Decyzją Sztabu COSA zamykam.

Krynger

• Nowy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2016, 10:00:30 pm »
Imię:
 Krzysztof

Data urodzenia/wiek:
10 luty 2000/16 lat

Skąd dowiedziałeś się o grupie COSA?:
 Od Knifcia i wspólne rozgrywki

Osoba polecająca:
Knifcio

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:
Chcę wczuć się w klimat sił specjalnych oraz nauczyć się nowych taktyk czy obsługi zaawansowanego technicznie sprzętu.

Grupa Bojowa/Grupa Zabezpieczenia?:
Grupa Zabezpieczenia, później się okaże

Doświadczenie w serii OFP/ArmA:
ArmA 2 DayZ Mod, OFP kampania, ArmA 3 - 655h (w tym RHS, ACRE, itp.)

Inne klany/grupy w których grałeś:
4DSR, ArmaCoopCorps

O sobie słów kilka:
Interesuję się informatyką oraz fascynują mnie jednostki specjalne - zwłaszcza jednostki antyterrorystyczne polskiej policji. Jestem osobą cierpliwą, posłuszną itp. itd., co z tego prawdą to się okaże :P

Potwierdzam, że zapoznałem się z TYM tematem, oraz akceptuje ZASADY panujące podczas wspólnych gier w grupie COSA.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2016, 07:52:54 am wysłana przez Krynger »
"W szkole są dwa najważniejsze przedmioty: przysposobienie obronne, żeby wiedzieć, jak strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo." ~Michaił Dielagin, rosyjski ekonomista i publicysta

Artur

• Sztab COSA.
  • *
    • COSA
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2016, 10:03:40 pm »
Witaj Krynger!

Na początku powinieneś pobrać nasze addony, repozytorium ArmA3 znajdziesz tutaj.

W między czasie zapoznaj się z tymi tematami, są one bardzo ważne i ułatwią Ci dostosowanie się do zasad panujących w grupie oraz stylu gry jaki preferujemy.

Kiedy będziesz gotowy do gry, czyli pobierzesz wszystkie addony z repozytorium, daj znać w tym temacie lub wysyłając PW, do któregoś Sztabowca lub Kwatermistrza, którzy umówią się z Tobą na trening podstawowy i wprowadzą w szczegóły, abyś mógł zacząć z nami grać.

W razie wątpliwości pomocą służy Sztab oraz inni gracze. Do usłyszenia na TSie!
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2016, 10:12:37 pm wysłana przez Artur »
"Śpieszmy się kochać rekrutów, tak szybko odchodzą."

Pierwsza zasada SF: zawsze staraj się wyglądać zajebiście.
Druga zasada SF: Postaraj się nie zgubić.
Trzecia zasada SF: Jak już się zgubisz, nadal rób wszystko, by wyglądać zajebiście.