Wrzesień 23, 2017, 03:39:21 pmNajnowszy użytkownik: DenySon

Autor Wątek: Podanie - Milo  (Przeczytany 931 razy)

Milo

• Operator COSA
  • *
Podanie - Milo
« dnia: Listopad 01, 2014, 02:01:08 pm »
Imię:
Miłosz

Data urodzenia/wiek:
10.03.1979

Skąd dowiedziałeś się o grupie COSA?
Od przyjaciela

Osoba polecająca:
Mike

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?
Jestem nastawiony na ciągły rozwój, dlatego chciałbym zachować systematyczność w treningach i kampaniach/operacjach, wciąż podnosząc swoje kompetencje na poziomie gry w ARMA. Wierzę, że w szeregach COSA będę w stanie to osiągnąć:)

Doświadczenie w serii OFP/ArmA:
ARMA I - na poziomie początkującym (single player, multiplayer)
ARMA II - na poziomie początkującym (single player, multiplayer)
ARMA III - na poziomie średniozaawansowanym (single player, multiplayer)
DAYZ - na poziomie początkującym (multiplayer)

Inne klany/grupy w których grałeś:
Czerwone Wilki
Eva Squad

O sobie słów kilka:
Na co dzień mąż i ojciec dwójki dzieci. Praca na stanowisku menedżerskim. Bardzo lubię poszerzać ogólną wiedzę w czym pomagają mi programy edukacyjne, internet, specjalistyczna prasa. W wolnych chwilach oddaję się swojej pasji jaką jest muzyka - gram na instrumentach i aranżuję.
Skuteczność w działaniu, pewność siebie i zdolności przywódcze przenoszę również na swoje zainteresowania tematyką paramilitarną - jestem założycielem i dowódcą drużyny MilSim'owej DS Piraci "Drużyna Szturmowa Piraci" www.dspiraci.blogspot.com :: https://www.youtube.com/watch?v=Fuz2chYlLMU&feature=youtu.be&t=0m00s
Biorę regularny udział w grach airsoftrowych typu: MilSim, manewry sztabowe, zadania terenowe, larpy, jak również w obozach survivalowych.

Potwierdzam, że zapoznałem się z TYM tematem, oraz akceptuje ZASADY panujące podczas wspólnych gier w grupie COSA.
Milo

Artur

• Sztab COSA.
  • *
    • COSA
Odp: Podanie - Milo
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2014, 02:12:29 pm »
Witaj Milo. Wpadnij w wolnej chwili na tsa żebyśmy mogli porozmawiać o konkretach. Szukaj mnie lub Tenka.

Pozdr ,
Artur
"Śpieszmy się kochać rekrutów, tak szybko odchodzą."

Pierwsza zasada SF: zawsze staraj się wyglądać zajebiście.
Druga zasada SF: Postaraj się nie zgubić.
Trzecia zasada SF: Jak już się zgubisz, nadal rób wszystko, by wyglądać zajebiście.

Artur

• Sztab COSA.
  • *
    • COSA
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2014, 02:38:05 pm »
Witaj Milo!

Na początku powinieneś pobrać nasze addony, repozytorium ArmA3 znajdziesz tutaj.

W między czasie zapoznaj się z tymi tematami, są one bardzo ważne i ułatwią Ci dostosowanie się do zasad panujących w grupie oraz stylu gry jaki preferujemy.

Kiedy będziesz gotowy do gry, czyli pobierzesz wszystkie addony z repozytorium, daj znać w tym temacie lub wysyłając PW, do któregoś Sztabowca lub Kwatermistrza, którzy umówią się z Tobą na trening podstawowy i wprowadzą w szczegóły, abyś mógł zacząć z nami grać.

W razie wątpliwości pomocą służy Sztab oraz inni gracze. Do usłyszenia na TSie!

Trzecia zasada SF: Jak już się zgubisz, nadal rób wszystko, by wyglądać zajebiście.

Milo

• Operator COSA
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2016, 07:46:12 pm »
Imię:
Miłosz

Data urodzenia/wiek:
10.03.1979

Skąd dowiedziałeś się o grupie COSA?
Od przyjaciela

Osoba polecająca:
Mike

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?
Tęsknota za C.O.S.A - chęć podnoszenia kompetencji na poziomie gry w ARMA III

Jestem zainteresowany przydziałem do: Grupa Bojowa/Grupa Zabezpieczenia?
Grupa Zabezpieczenia (czas zweryfikuje, czy dam radę zaangażować się w działania Grupy Bojowej)

Doświadczenie w serii OFP/ArmA:
Arma I, II, III, DayZ

Inne klany/grupy w których grałeś:
C.O.S.A (2014 r. zakończono rangą Mł. Operatora)

O sobie słów kilka:
Lubię poszerzać ogólną wiedzę - interesuję się muzyką, kinematografią, marketingiem.
Jestem założycielem i członkiem drużyny DS Piraci "Drużyna Szturmowa Piraci". Biorę regularny udział w grach airsoftrowych typu: MilSim, manewry sztabowe, zadania terenowe, larpy, jak również w obozach survivalowych.

Potwierdzam, że zapoznałem się z TYM tematem, oraz akceptuje ZASADY panujące podczas wspólnych gier w grupie COSA.
Milo

Artur

• Sztab COSA.
  • *
    • COSA
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2016, 07:48:23 pm »
Witaj Milo!

Na początku powinieneś pobrać nasze addony, repozytorium ArmA3 znajdziesz tutaj.

W między czasie zapoznaj się z tymi tematami, są one bardzo ważne i ułatwią Ci dostosowanie się do zasad panujących w grupie oraz stylu gry jaki preferujemy.

Kiedy będziesz gotowy do gry, czyli pobierzesz wszystkie addony z repozytorium, daj znać w tym temacie lub wysyłając PW, do któregoś Sztabowca lub Kwatermistrza, którzy umówią się z Tobą na trening podstawowy i wprowadzą w szczegóły, abyś mógł zacząć z nami grać.

W razie wątpliwości pomocą służy Sztab oraz inni gracze. Do usłyszenia na TSie!