Listopad 19, 2017, 08:48:58 amNajnowszy użytkownik: J4rosz

Autor Wątek: Podanie - Mike  (Przeczytany 913 razy)

Mike

• Operator COSA
  • *
Podanie - Mike
« dnia: Październik 27, 2014, 07:52:48 pm »
Imię:
Michał

Data urodzenia/wiek:
20.04.1980

Skąd dowiedziałeś się o grupie COSA?
Szperanie w google

Osoba polecająca:
brak

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?
Po wstępnej analizie uznałem, że mocno wpasuje się w klimat grupy, interesuje mnie symulacja militarna na wysokim poziomie.

Doświadczenie w serii OFP/ArmA:
ARMA II - single player
ARMA III - 100h, multiplayer
DAYZ - 80h, multiplayer

Inne klany/grupy w których grałeś:
-Czerwone Wilki
-Eva Squad

O sobie słów kilka:
Na co dzień współwłaściciel i dyrektor artystyczny w agencji Webidea Advance ( www.webidea.pl )
Weekendowo członek drużyny szturmowej DS Piraci (www.dspiraci.blogspot.com)
https://www.youtube.com/watch?v=Fuz2chYlLMU&feature=youtu.be&t=0m00s
Będąc w szeregach DSP, nabyłem sporą wiedzę na temat taktyki zielonej, MOUT, taktyki czarnej, nawigacji, komunikacji niewerbalnej, radiowej oraz przede wszystkim działania w grupie. Zarówno w mojej pracy, domu czy na polu walki ( wirtualnym czy też w realu ) staram się aby czas spędzony z bliskimi mi ludźmi zawsze  był w pełni wykorzystany.

Potwierdzam, że zapoznałem się z TYM tematem, oraz akceptuje ZASADY panujące podczas wspólnych gier w grupie COSA.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY

Artur

• Sztab COSA.
  • *
    • COSA
Odp: Podanie - Mike
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2014, 08:07:23 pm »
Witaj Mike,

Wpadnij jutro (28.10) na ts najlepiej wieczorem ok 1900/1930, pogadamy o konkretach.

Pozdr,
Artur
"Śpieszmy się kochać rekrutów, tak szybko odchodzą."

Pierwsza zasada SF: zawsze staraj się wyglądać zajebiście.
Druga zasada SF: Postaraj się nie zgubić.
Trzecia zasada SF: Jak już się zgubisz, nadal rób wszystko, by wyglądać zajebiście.

Artur

• Sztab COSA.
  • *
    • COSA
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2014, 06:37:50 pm »
Witaj Mike!

Na początku powinieneś pobrać nasze addony, repozytorium ArmA3 znajdziesz tutaj.

W między czasie zapoznaj się z tymi tematami, są one bardzo ważne i ułatwią Ci dostosowanie się do zasad panujących w grupie oraz stylu gry jaki preferujemy.

Kiedy będziesz gotowy do gry, czyli pobierzesz wszystkie addony z repozytorium, daj znać w tym temacie lub wysyłając PW, do któregoś Sztabowca lub Kwatermistrza, którzy umówią się z Tobą na trening podstawowy i wprowadzą w szczegóły, abyś mógł zacząć z nami grać.

W razie wątpliwości pomocą służy Sztab oraz inni gracze. Do usłyszenia na TSie!

Trzecia zasada SF: Jak już się zgubisz, nadal rób wszystko, by wyglądać zajebiście.

Mike

• Operator COSA
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2016, 07:39:42 pm »
Imię:Michał
#

Data urodzenia/wiek:1980
#

Skąd dowiedziałeś się o grupie COSA? Jestem byłym operatorem COSA
#

Osoba polecająca:
#

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?
Ze względu na profesjonalizm prowadzenia grupy

Jestem zainteresowany przydziałem do:
Grupa Zabezpieczenia

Doświadczenie w serii OFP/ArmA:
Na poziomie średnim-wyższym, kilka lat w Armie, Zakończone szkolenia w COSA 3 msc Operator COSA

Inne klany/grupy w których grałeś:
COSA

O sobie słów kilka:
Na co dzień współwłaściciel i dyrektor artystyczny w agencji Webidea Advance ( www.webidea.pl )
Weekendowo członek drużyny szturmowej DS Piraci (www.dspiraci.blogspot.com)
https://www.youtube.com/watch?v=Fuz2chYlLMU&feature=youtu.be&t=0m00s
Będąc w szeregach DSP, nabyłem sporą wiedzę na temat taktyki zielonej, MOUT, taktyki czarnej, nawigacji, komunikacji niewerbalnej, radiowej oraz przede wszystkim działania w grupie. Zarówno w mojej pracy, domu czy na polu walki ( wirtualnym czy też w realu ) staram się aby czas spędzony z bliskimi mi ludźmi zawsze  był w pełni wykorzystany.

Potwierdzam, że zapoznałem się z TYM tematem, oraz akceptuje ZASADY panujące podczas wspólnych gier w grupie COSA.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY

Artur

• Sztab COSA.
  • *
    • COSA
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2016, 07:41:17 pm »
Witaj Mike!

Na początku powinieneś pobrać nasze addony, repozytorium ArmA3 znajdziesz tutaj.

W między czasie zapoznaj się z tymi tematami, są one bardzo ważne i ułatwią Ci dostosowanie się do zasad panujących w grupie oraz stylu gry jaki preferujemy.

Kiedy będziesz gotowy do gry, czyli pobierzesz wszystkie addony z repozytorium, daj znać w tym temacie lub wysyłając PW, do któregoś Sztabowca lub Kwatermistrza, którzy umówią się z Tobą na trening podstawowy i wprowadzą w szczegóły, abyś mógł zacząć z nami grać.

W razie wątpliwości pomocą służy Sztab oraz inni gracze. Do usłyszenia na TSie!